Neden müşterilerimiz bizi tercih ediyor?

BİZ KİMİZ?

Bollu Plastik, siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda modern standartlarda yeniliklere açık, müşteri odaklı üretim yapmayı ilke edinmiş olup, kaliteyi tecrübe ve teknoloji ile bütünleştirerek sizlere uygun hizmet ve fiyatlar sunmaya devam etmektedir. Plastik sektöründe büyümenin avantajları ile iş hayatımızı şekillendirmeye devam ediyoruz.

 

1970 yılında başladığımız saksı serüvenimiz, sürekli kendini yenileyen ve Ar-Ge'ye önem veren şirket politikamızla daha profesyonel bir hal almıştır. Her geçen gün artan yeni ürün portföyümüz ile müşterilerimizi memnun etmek için var gücümüzle çalışmaktayız. . AKBAHAR PLASTİK olarak oluşturduğumuz markamız, ilerlediğimiz yolda BOLLU PLASTİK olarak devam etmektedir. Ürün kalitemizi tamamen ticari kaygıların ötesinde tutarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bugün geldiğimiz noktada 2000m2 kapalı alanda 10 adet enjeksiyon makinesi ile parkurumuzu güçlendirmek için sürekli çalışıyoruz.

 

Her geçen gün artan ticaret hacmimiz ile Ortadoğu, Balkanlar ve Avrupanın bir çok ülkesine ihracatımız hızla sürmektedir. İhracatlarımızın sürerlilikleri ve artışı, müşterilerimizie sunduğumuz hizmetin, kalitenin ve fiyatların yansımasıdır. Daha iyi bir dünya ve yeşil bir doğa için çalışıyoruz. Sanatı plastikle birleştiriyoruz.

  • İnsan Kaynakları

    Bollu Plastik faaliyet gösterdiği satış dağıtım sektöründe, modern İnsan Kaynakları Yönetimi anlayışını benimseyen, herkesin çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

WhatsApp
+905539048182
İnstagram
bolluplastik
imgKonum
Telefon