• İnsan Kaynakları

  Bollu Plastik faaliyet gösterdiği satış dağıtım sektöründe, modern İnsan Kaynakları Yönetimi anlayışını benimseyen, herkesin çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmayı amaçlamaktadır.

   

  Çalıştığı sektörün dinamik yapısı, İnsan Kaynakları yapısına da yansımıştı Sektöründeki değişimi ve gelişimi yönetebilen,Bollu Plastik’ın hedef ve stratejilerini benimsemiş, yenilikçi, müşteri odaklı, planlama yönü kuvvetli, sürekli hizmet kalitesini artırmaya yönelen, takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, kendine güvenen, liderlik özelliklerine sahip güçlü bir kadroya sahiptir.

   

  Çalışanlarına değer veren, başarılarını paylaşan, güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olan Bollu Plastik, çalışanlarının kendilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için uygun ortamı sağlar.  Bollu Plastik, çalışanlarına fırsat yaratmanın, sahip olduğu vizyona ulaşmada en önemli unsur olduğunu bilir.

   

  Bu anlayışı sonucunda, çalışanlarına sağladığı eğitim ve gelişim imkanları, liderlik özelliklerini ortaya çıkarma ve kullanma konusunda destek olması ile her bireyin çalışmak isteyeceği, mükemmel bir okuldur. Bunun en önemli sebebi Bollu Plastik’ın müşterileriyle olan direkt ilişkisidir. Şirketimizde çalışan genç arkadaşlarımız şirketimizin faaliyet gösterdiği dinamik piyasayı çok yakından tanıyabilecekler, gelecekteki kariyerleri için sağlam bir temel kurabileceklerdir.

   

  Kariyer Yönetim Sistemimizde içeriden terfi, Bollu Plastik kültürünün en önemli parçalarından birisidir. Tüm üst düzey pozisyonlar, yöneticiliğe ilk adımlarını bizim şirketimizde atan kişiler tarafından doldurulmaktadır.Bu nedenle, yeni mezunların ve en iyilerin işe alınması bizim için çok önemlidir. Bu amacımıza, işe alım sürecimizde kullandığımız yetkinlik bazlı mülakatlar ile ulaşmaktayız.

   

  İnsan Kaynakları alanında vizyonumuz; Bollu Plastik vizyon ve misyonu doğrultusunda; hedeflerimize ulaşmak için gerekli yetkinliklere sahip iş gücünü çekmek, geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

   

  Eğitim seviyesi yüksek, kendisini sürekli geliştiren, yenilikçi, motive, liderlik vasfı yüksek çalışan profiline sahip olmak bizi daima ileri götürecektir.

   

  İşe alımda aday veritabanımızı, iş ilanları ve web sitemizden başvurular, kariyer günleri katılımları gibi pek çok kaynak oluşturmaktadır. Yetkinlik bazlı mülakatlar ve yetenek testlerimizle en doğru adayların işe alımını gerçekleştiririz. 

WhatsApp
+905539048182
İnstagram
bolluplastik
imgKonum
Telefon